Galeria

LV StyleMoje makijażeMetamorfozy

Studio LV Style jest miejscem, w którym codziennie wykonuję różnorodne makijaże i przeprowadzam metamorfozy kobiet. Moje Klientki różnią się od siebie wiekiem, wyglądem i charakterem, lecz łączy je chęć bycia piękną, zadbaną, a przede wszystkim pewną siebie. Dbam o to, by każda z nich czuła się tu wyjątkowo, wychodziła z salonu z nową energią i jeszcze chętniej do niego wracała. Jeśli zgodzisz się powierzyć mi swój wizerunek, będzie mi niezmiernie miło gościć Cię w tym wyjątkowym atelier!

 

Wizaż jest sztuką, która łączy w sobie zmysł dobierania barw, umiejętność odpowiedniej aplikacji, kreatywność i choć odrobinę talentu. Moje makijaże są tak różnorodne, jak kobiety odwiedzające studio LV Style. Przeglądając poniższe prace przekonasz się, jak wiele oblicz może mieć piękny make-up, jeśli powierzysz jego wykonanie mnie.

 

Metamorfozy to najbardziej ekscytująca część mojej pracy. Zawarta jest w nich cała sztuka odkrywania kobiecości i wydobywania naturalnych atutów urody. Każda z tych przemian jest doskonałym dowodem na to, że wygląd zewnętrzny ma ogromne znaczenie dla samopoczucia, odkrycia własnej wartości i tego, jak postrzega nas świat. Zobacz metamorfozy, które już się dokonały i zdecyduj, czy sama masz ochotę zostać twarzą jednej z nich!