Wizyta u wizażystki

Odwiedziny w LV Style to moment odprężenia i relaksu dla każdej z Was. W mojej codziennej pracy szczególnie zależy mi na zadowoleniu Klientek i ich promiennym wyglądzie. Dzięki tym kilku wskazówkom nasze spotkanie zaowocuje pięknym makijażem i udaną współpracą:

  • Przyjdź na wizytę saute. W ten sposób unikniemy podrażnienia twarzy po demakijażu i nie stracimy na jakości i trwałości make upu.
  • Szanujmy wzajemnie swój czas. Punktualne pojawienie się na spotkaniu umożliwi mi wykonanie makijażu bez dodatkowego stresu i uszczerbku na harmonogramie, który w sezonie ślubnym jest bardzo napięty. Konieczna jest też informacja o obecności osób trzecich podczas wizyty (np. fotografa).
  • Zadbaj o wygląd cery i pozbycie się niedoskonałości – szczególnie przed makijażem ślubnym. Promienna buzia wygląda najpiękniej!
  • Wizażystka z dojazdem do domu to usługa bardzo często zamawiana przez Klientki w sezonie ślubnym. Zamawiając makijaż wyjazdowy określ liczbę Pań, które będę malować oraz przygotuj odpowiednie miejsce do jego wykonania.
  • Poinformuj mnie o wszelkich ewentualnych chorobowych zmianach skórnych, tak bym mogła odpowiednio przygotować zawartość kuferka.Pamiętaj, że w szczególnych objawach dermatologicznych makijaż jest wysoce niewskazany.

Zwracam się do wszystkich Klientek z prośbą o potwierdzenie wizyty w dniu ją poprzedzającym. Na kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem kanałów social mediowych czekam do godziny 14.